20 жовтня 2021
Приклад сталевої волі. Як поранений воїн ССО підкорює Говерлу
Життя Вадима Довгорука - це низка перемог над собою. А ще - приклад справжнього прояву сталевої волі воїна Сил спеціальних операцій ЗС України
КССпО

Вадим Довгорук - воїн 3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго був важко поранений у лютому 2015-го року під Дебальцевим. Вадим втратив руку під час обстрілу БТРу, на якому рухалася його група. Тоді воїни-спецпризначенці їхали на чолі колони з пораненими, коли раптом потрапили у засідку російських окупантів. Тяжко поранений Вадим Довгорук провів чотири дні на морозі, намагаючись дістатися до своїх. Далі були полон, ампутація обморожених ніг і повернення додому. Попри пережите, воїн залишився у лавах ССО України, продовжив службу у 3 полку, одружився і став татусем. (Історію Вадима можна почитати за посиланням

А нещодавно наш побратим здійснив іще один сильний вчинок - відправився на Говерлу з метою дістатися найвищої точки України. Разом із командою побратимів він піднявся до перемички на висоті 1520 метрів і звідти вирушив пішки до вершини.

Коли до верхів'я лишалося 100 метрів по вертикалі, Вадим із командою вирішили завершити сходження аби встигнути повернутися назад до заходу сонця.

"Вадим дуже втомився. Ще б пак - пройти більше 10 кілометрів і набрати висоти 400 метрів! Так він ще ніколи не ходив! Тримався молодцем і був дуже розчарований, що доводиться повертатися, коли до вершини - палицею докинути. Але, вчинив мужньо, як справжній альпініст мудро прийняв і втримав удар", - розповів Володимир Кінцицький - наставник і провідник Вадима Довгорука у сходженні на гору.

Втім, на досягнутому Вадим Довгорук і його команда підтримки не зупинятимуться. Вже вирішили, що наступного року до вершини Говерли таки дістануться. Бажаємо побратиму нових перемог і досягнення усіх запланованих цілей!