Приєднатись
ВІДБІР В ССО
Специфіка

ССО — це підрозділ аналогів якому не було в історії сучасної України. Спецпризначинців навчають бути розвідником, брати участь у рейдах у тил ворога, підпільній роботі за лінією фронту і створення агентурної мережі, пошуку і евакуації полонених або заручників, антитерористичної діяльності та наданню медичної допомоги.

Критерії

Від інших новий підрозділ відрізняється не лише високими вимогами щодо добору кандидатів на службу — відбір у ССО проходять лише 10% кандидатів, але й підготовкою особового складу. В нові спецпідрозділи потрапляють високомотивовані, стресостійкі та досвідчені військові.

ДЗBIН на плацу —

символ слабкої волі, психологічної
неготовності та поразки перед самим собою

Щоби добровільно покинути курс,
кандидат має обов’язково вдарити в нього

% Кандидатів

б’ють в дзвін, не доходячи до кінця
селекції або курсу

Відбірковий етап курсу (селекція)

Упродовж трьох тижнів курсанти живуть в наметах на полігоні без будь-якого зв’язку із зовнішнім світом. Заборонені навіть смс рідним.

Пересуватись по табору дозволено лише перебіжками. Якщо хтось порушить це правило, його чекає покарання. Щоденні фізичні навантаження витримують не всі — чимало кандидатів здаються, інші не проходять психологічного відбору.

особливості навчання

На тих, хто успішно пройшов відбір, чекає навчання під час якого кожен військовослужбовець повинен освоїти одну з п'яти спеціалізацій — командира, інженера, фахівця з озброєння, медика або зв'язківця.

Усі ці спеціалізації є взаємозамінними — тобто знаннями з основ медицини або мінування володітимуть спецпризначенці одночасно.

https://t.me/ukr_sof

«Гарт сталевих». Документальний фільм про етап селекції
Заява кандидата на проходження кваліфікаційного курсу
Всі поля обов’язкові для заповнення
. .
. .
+38 () - -