26 травня 2021
"Книга спеціального призначення" для воїнів ССО
Завдяки небайдужим громадянам військовослужбовцям Сил спеціальних операцій передали літературу найрізноманішої тематики
КССпО

У межах спільного проекту Сил спеціальних операцій та Книгарні "Є" відбулася перша передача книг, що були придбані небайдужими громадянами в мережі книгарень для військових частин спеціального призначення.

Загалом передано 435 екземплярів книг, серед яких книги з історії України, мемуари та роздуми політичних діячів України та світу, праці теоретиків та практиків військової справи, що дозволить бійцям та офіцерам суттєво розширити власний світогляд, адже, оператор-розвідник ССпО під час виконання завдань насамперед використовують розум і кмітливість, а вже потім - силу і спритність.

Серед переданих книжок є також і художня література, що згодиться операторам під час відпочинку від завдань у зоні ООС. Стати благодійником і подарувати книжку воїнам ССО міг будь-хто. Варто було лише прийти в книгарню і обрати книгу для подарунку або придбати її через інтернет-магазин.

Подія співпала з дуже символічною датою для Сил спеціальних операцій. Адже, саме 26 травня 2014 року відбувся перший бій за Донецький аеропорт, в якому підрозділи спеціального призначення відіграли одну з провідних ролей.

Проект Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та ТОВ Книгарня “Є” "Книга спеціального призначення" презентували два місяці тому. Участь у презентації взяли генерал-майор ЗСУ, Герой України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна - Ігор Гордійчук та Юрій Лапаєв - учасник бойових дій на Сході України, журналіст часопису " Український Тиждень".