28 вересня 2021
«Об’єднані зусилля – 2021»: ССО України опрацьовують черговий етап навчань
ССО України приступили до завершального етапу планування в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021»
КССпО

Процедури планування відбуваються за новими принципами управління підрозділами та їхнього застосування й розроблені відповідно директив Північноатлантичного альянсу. Саме такий підхід дозволяє Силам спеціальних операцій ЗСУ успішно працювати у тісній взаємодії з військовослужбовцями збройних сил країн-партнерів і виконувати завдання у складі багатонаціонального підрозділу.

Подібного досвіду вояки ССО України набувають постійно під час міжнародних навчань різного рівня. А з урахуванням кількості залучених учасників і широкого кола завдань СКШН «Об’єднані зусилля – 2021» є надзвичайною нагодою для набуття більших спроможностей та взаємосумісності з колегами з країн-членів НАТО.

Нагадаємо, стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля ‒ 2021» – це навчання оборонного характеру, спрямоване на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємосумісності зі збройними силами держав-партнерів. До проведення стратегічного командно-штабного навчання для спільного виконання навчально-бойових завдань залучено військові підрозділи 15 країн, серед них ‒ 11 країн-членів НАТО та 4 країни-партнери.