26 листопада 2016
Нові парашутні системи для Сил спеціальних операцій
Військовослужбовці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України приймали участь у випробовуванні новітніх парашутних систем.
КССпО


Командуванням Сил спеціальних операцій ЗС України спільно з командуванням Високомобільних десантних військ Збройних Сил України із залученням Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України на базі однієї з військової частин було проведено захід із вивчення можливостей вітчизняних та іноземних розробників (виробників) повітрянодесантної техніки.


У заході прийняли кілька іноземних та вітчизняних виробників парашутної техніки та було продемонстровано засоби десантування: вантажів парашутним способом до 13,2 тони, десантні парашутні системи, парашутні системи спеціального призначення типу “Крило”, кисневе та навігаційне обладнання для здійснення висотних стрибків з парашутом.


В ході проведення заходу було здійснено 67 стрибків із 12 зразками повітрянодесантної техніки, які були представлені виробниками.
Представлені зразки повітрянодесантної техніки у разі прийняття їх на озброєння, суттєво вплинуть на бойові можливості підрозділів Сил спеціальних операцій та Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.