6 лютого 2021
Курсанти Q-курсу отримали сертифікати про завершення навчання (Фото)
Півроку надважких тренувань, психічні і фізичні навантаження на межі людських можливостей, опанування навичок універсального воїна - таким був Q-курс для нинішніх його випускників.
КССпО

Іще до початку 11-го кваліфікаційного курсу усі кандидати пройшли жорсткий відбір. Тих, хто не відповідав психологічним та фізичним критеріям відсіювали одразу.


Два тижні насиченої селекції у Навчально-тренувальний центр витримали 10% відсотків бійців, яких згодом зарахували на курс. Усі вони - представники різних родів військ і сил, об`єднані однією метою: стати справжніми фахівцями ССО України.


Шість місяців курсанти вивчали особливості проведення спеціальної розвідки, тренувалися планувати і проводити спеціальних дій в умовах, максимально наближених до бойових. Нарешті разом із сертифікатом про вдале проходження Q-курсу, випускники отримали і особливий патч - дужку "Спеціальні сили" - символ приналежності до еліти українського війська.

Воїнів, які долучилися до команди операторів Сил спеціальних операцій ЗСУ привітав з завершенням навчання командувач ССО Григорій Галаган.