9 вересня 2020
Снайпери Сил спеціальних операцій - кращі у Збройних Силах України!
На базі навчально-тренувального центру ССО вперше проходили змагання на кращу снайперську пару ЗСУ
КССпО

Участь у турнірі взяли 9 команд  представників різних видів та родів військ: ССО, ДШВ, ВСП, Морської піхоти та Сухопутних військ. Змагання були комплексними і включали більше 30 спеціальних стрілецьких вправ. Для прикладу, вправи на фізичну витривалість, точність стрільби на дальню дистанцію вдень та вночі, орієнтування снайперської пари на незнайомій місцевості, проходження інженерних загороджень, спеціальної смуги перешкод, стрільба із незручних положень та «90°» і багато інших. Боротьба тривала запекла, оскільки у всіх підрозділів різна тактика та методи ведення снайперської роботи. У змаганнях брали участь кращі снайперські пари у видах та родах військ, які мають високий рівень підготовки та фаховий досвід.


Бійці спостерігали один за одним під час виконання вправ та помічали для себе певні нюанси їх виконання, які можуть стати їм в нагоді у подальшій службі. Так як завдання у підрозділів різні, у кожної команди була можливість ознайомитись із алгоритмами виконання завдань іншими  снайперськими парами.


Впродовж тижня визначались команди кращих снайперів. І в тріумфальному завершені змагань місця розподілились наступним чином:
1 місце – ССО
2 місце – ССО
3 місце – Сухопутні війська.


Вітаємо учасників та переможців, які були нагороджені кубками, медалями та спонсорськими подарунками! Цей досвід показав спроможність кожного з представлених видів і родів військ у снайперській роботі та допоможе в удосконалені своїх скілів.