26 серпня 2020
Президент України призначив нового командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ
Посаду Командувача ССпО ЗСУ обійняв генерал-майор Григорій Галаган
КССпО
Указ про його призначення № 358/2020 Глава держави підписав 25 серпня. Іншим указом – № 357/2020 – Президент України звільнив з цієї посади Ігоря Луньова.
Під час зустрічі з новим Григорієм Галаганом Президент України звернув увагу на те, що в умовах дії перемир’я, яке нині триває, змінилися завдання Командування Сил спеціальних операцій ЗС України.
«Буде більше провокацій від проросійських бойовиків, тож і командування, і особовий склад #ССО мають більше працювати над їхнім недопущенням і превентивними заходами», – наголосив Глава держави.
«Також необхідне впровадження більш агресивних заходів протидії викликам, які постають, - адекватно реагувати на провокаційні дії з боку противника», – наголосив Верховний Головнокомандувач.
Серед заходів, яких також має вжити новий командувач ССО, Володимир Зеленський назвав продовження розвитку всіх компонентів Сил спеціальних операцій.
Новопризначений командувач ССО запевнив Президента у найголовнішому – якісному виконанні завдань за призначенням у різних умовах, продовженні роботи, спрямованої на розвиток морського та авіаційного компонентів Сил спеціальних операцій.