29 червня 2017
У воді, на небі, на землі!
В окремому морському центрі спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗС України проводяться заходи по вдосконаленню бойових спроможностей.
КССпО

У відповідності до плану бойової підготовки в окремому морському центрі спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗС України проводяться заняття з водолазної, повітряно-десантної та спеціальної підготовки.

Протягом занять відпрацьовуються спуски водолазів з відкритою та закритою схемою дихання, виконання вправ стрільб під водою з підводної зброї, вибухові роботи під водою, плавання розвідників-водолазів під водою на ластах, забазування водолазного спорядження під водою.

Військовослужбовці також вдосконалюють навички руху на швидкісних човнах та десантування з них, стрибки з гелікоптера у воду по штурмовому, спуски з гелікоптера з використанням адаптера.

 Воїни спеціального призначення виконують заходи протипіратської боротьби зі  звільненням заручників у складі тактичних груп.

Головною метою даних тренувань є вдосконалення бойових спроможностей підрозділів спеціального призначення, набуття практичних навичок фахівцями Сил спеціальних операцій ЗС України задля адекватної відповіді тим загрозам, які існують на сьогоднішній день.

Відео занять спецпризначенців. Гарного Вам перегляду!