9 червня 2018
SOF Tactical Medicine Competition
З 04 по 09 червня на базі навчально-тренувального центру проводились змагання на кращого фахівця з тактичної медецини Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
КССпО

Учасники змагань оцінювались за результатами відпрацювання практичних навичок та теоретичних знань.

Змагання складались з трьох етапів.

На першому етапі фахівці демонстрували надання першої медичної допомоги пораненим, евакуацію з "червоної зони", комплектацію медичного рюкзака, відпрацювання повного медичного огляду та медичних маніпуляцій.

На другому етапі - сортування поранених по ступеням важкості та по пріоритетності евакуації.

На фінальному етапі відпрацьовувалась евакуація пораненого з бронетехніки.

За результатами проведених змагань перше місце зайняв військовослужбовець навчально-тренувального центру молодший сержант К. який був нагороджений грамотою та цінним подарунком.

Під час змагань був проведений відбір кращих фахівців для участі в змаганнях на кращого санітарного інструктора Збройних Сил України після чого було проведено тренування та злагодження команди на базі навчально-тренувального центру.

Також в ході проведення змагань проводилось експериментальне використання спеціальних рейдових та штурмових медичних рюкзаків українського виробництва в присутності комісії Головного військово-медичного управління де були виявлені переваги і недоліки експериментального спорядження.