5 травня 2018
Допомога від душі
КССпО

Вже чотири роки триває збройна агресія проти України. Щороку наша армія стає міцнішою та професійнішою і Сили спеціальних операцій гідно займають одне з провідних місць серед родів військ Збройних Сил України. Свою допомогу підрозділам спеціального призначення продовжують надавати і волонтери.

Одним з таких незамінних помічників є Благодійний фонд «Мир і Ко», який вже три роки плідно співпрацює з Силами Спеціальних Операцій. Керівник фонду, відомий всім спецам Мирослав Гай та його побратими, передали за ці роки безліч необхідних речей для хлопців на передовій. Це і звичайні, проте такі необхідні в побуті, аптечки та миючі засоби, це й фінансова допомога в лікуванні ветеранів ССО та їх родин, це і ремонт транспортних засобів. Волонтери навіть подарували броньовану машину.

Проте цим допомога Фонду не обмежується. Завдяки Мирославу за минулий рік вздовж лінії розмежування були встановлені 8 радіоточок, через які ретранслюється українське радіо. Це надає можливість хлопцям відчути тепло рідного дому, а мешканцям прифронтових містечок розуміти, що відбувається в країні.

Також Благодійний фонд «Мир і Ко» подарував десятки комп’ютерів та комплектуючих до них, приймав участь в проведені рекрутингової компанії та просто знімав відеороліки про діяльність бійців ССО. Його робота дала можливість громадськості зрозуміти що собою являють Сили спеціальних операцій та в чому полягає їх робота.

Робота таких волонтерських фондів, організацій та звичайних активних людей дуже важлива для бійців та дає військовим розуміння, що народ піклується про своїх синів. Спецназівці щиро вдячні за турботу та допомогу Мирославу Гаю та його побратимам.

P.S Поки готувалось повідомлення, від Благодійного фонду «Мир і Ко» надійшли нові подарунки!