16 лютого 2018
Сучасний літопис українських ССО
Вшанування пам`яті загиблих військовослужбовців та урочисте відкриття кімнати бойової слави
КССпО

Сьогодні, 16 лютого, в одному з полків спеціального призначення, відбулись заходи з вшанування пам`яті військовослужбовців частини, які загинули в боях поблизу міста Дебальцеве, а також урочисте відкриття кімнати бойової слави.

Плеяду заходів із вшанування військовослужбовців, загиблих під Дебальцевим, було розпочато з короткого мітингу і покладання квітів на Алеї Слави. Далі представники міської влади, військові та їхні родини разом із волонтерами й громадськістю рушили до військової частини на урочисте відкриття кімнати бойової слави, яку було, фактично, зроблено з нуля протягом 2017-2018 років.

В ній було представлено експонати та виставки, що розповідають про всі етапи існування частини та її нелегкий бойовий шлях, що пройшли військовослужбовці полку спеціального призначення: «броньовані душі» — бронежилети, які врятували життя військовослужбовців; зал донецького аеропорту, де військовослужбовці тримали оборону з 7 квітня по 4 жовтня.

«Ми формуємо з вами наше оточення. Готовність до таких подій і людей починається з дитячих садочків, зі шкіл. Це місця нашої сили! Ми маємо пам`ятати це!»,— наголосив командир частини під час свого виступу.

Не дивлячись на всю ту роботу, яка вже зроблена, музей і надалі будуть розвивати, відкриваючи нові зали та експонати, присвячені різним подіям в історії захисту України.