4 грудня 2017
Чемпіонат з плавання присвячений пам’яті воїна АТО Юрія Горійського, бійця Морського центру спеціального призначення ССО ЗС України
КССпО

З 2-го по 3-тє грудня 2017 року у місті Тернопіль відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання  серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів,  дітей до Дня Збройних Сил України, присвячений пам’яті воїна АТО Юрія Горійського, бійця Морського центру спеціального призначення ССО ЗС України.

Змагання проходили у КДЮСШ №2 м. Тернопіль. Змагалися на 50 метрів – вільний стиль, 50 метрів на швидкісне плавання під водою, естафета 4х50 метрів – вільний стиль, командна першість.

Військовослужбовці центру провели урок національно-патріотичного виховання з учнями у гімназії ім. Івана Франка м. Тернопіль, де презентували книгу центру «Завжди в бойовому строю» з історії центру, участі в АТО. Показали відеоролики з життя центру, фотоматеріали, розповіли про виконання завдань за призначенням в зоні АТО.

В змаганнях з плавання прийняли участь 18 команд дітей, які представили спортивні школи, клуби Тернопільської, Вінницької області та міста Одеси. Нагородження проводили представники Морського центру спеціального призначення, представники волонтерської організації міста Тернопіль «Вільни люди» - Роман Павлишин, які з перших днів надають допомогу частині в зоні АТО. Діти отримали медалі за призові місця, подарунки від спонсорів, Морського центру спеціального призначення, представників волонтерської організації міста Тернопіль «Вільни люди».

Серед військовослужбовців та працівників правоохоронних органів в змаганнях прийняли участь 5 команд. Перше місце в командному змаганні виборов  Морський центр спеціального призначення м. Очаків. Військовослужбовці центру також посіли призові місця на 50 метрів вільним стилем  - 2,3 місце, 50 метрів на швидкісне плавання під водою – 1,2  місце.

Командування центру дуже вдячне за надання допомоги з прийняття участі у змаганнях клубу плавання ім. С.П. Бойченка міста Баштанка Миколаївської області, особисто Білику Борису Івановичу, Дабагиян Аркадію Вікторовичу, Павлишину Роману, Горайській Наталії, Горайській Лілії.