29 грудня 2017
ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ
КССпО

18 грудня 2017 року був звичайним и тихим днем в населеному пункті Новолуганське. Батьки і діти готувалися до такого довгоочікуваного свята – Дня Святого Миколая. Спілка ветеранів Афганістану міста Харків разом з Харківським художнім театром, як завжди, проводили святковий вечір у дитячому дошкільному закладі “Івушка”, де вони розважали та частували солодкими гостинцями в актовому залі закладу. І ось, о 17:00 пролунав гучний вибух в сусідній кімнаті відпочинку малечі… всі присутні швидко попадали додолу і накрили собою дітей і хтось серед дорослих вигукнув: “Нас обстрілюють”. Так, незаконні збройні формування ОРДЛО та російські найманці показали все своє варварське те бездушне відношення до людей, які прийняли вольове рішення і залишились вірними своїй державі – Україні, і не визнали квазіутворення на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

         Терористи поцілили по будинках, в яких проживало мирне місцеве населення та у дитячий садочок, де, в той час, знаходились діти і батьки, тим самим, в черговий раз підкреслюючи своє нелюдське відношення до тих, хто не взяв в руки зброю, а віддав перевагу миру. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

         На жахливу ситуацію негайно відреагували всі представники державних структур, в тому числі і представники Збройних сил України, і, незважаючи на чини, звання, досвід та статус, всі, як каже народне прислів’я “закатали рукава” і взялися до ліквідування наслідків ворожого обстрілу.

         Прийняте рішення взяти під опіку даний дитячий садочок представниками Збройних сил України, а саме військовослужбовцями Сил спеціальних операцій. Особовий склад підрозділу миттєво налагодив співпрацю з благодійними організаціями “Серце до Серця”, на чолі з головою Соколовим Георгієм Леонідовичем та Швейцарською гуманітарною асоціацією “Hoffnung fur Kinder in Not” (“Допомога нужденним дітям”). Спільними зусиллями швидко було знайдено всі необхідні речі та матеріали, які надали змогу повернути садочок до нормального функціонування.

         28 грудня 2017 року, відбулася чергова доставка благодійної допомоги дитячому садочку “Івушка” напередодні новорічних свят. Хочеться відзначити що допомога складалась не лише з, так необхідних, теплих речей та продуктів харчування, а й з новорічних привітань від діточок з усієї України з побажаннями миру та злагоди. Також з гуманітарною допомогою до дитячого будинку надійшли меблі, надані Швейцарською гуманітарною асоціацією за посередництва БО “СЕРЦЕ до СЕРЦЯ”.

         Військовослужбовців Сил спеціальних операцій зі щирою та теплою гостинністю прийняли у дошкільному закладі, а також запросили взяти участь у новорічному святковому вечорі та почастувати малечу солодкими подарунками.

         Наприкінці свята, завідувач дитячого дошкільного закладу “Івушка”, Глотова Віра Олександрівна та присутні батьки і гості, висловили щирі слова подяки за надану допомогу та сподівання на подальшу плідну співпрацю в майбутньому.