15 грудня 2017
Привітання з нагоди Дня частини 8 окремого полку спеціального призначення
Шановні воїни-розвідники, працівники ЗС України та ветерани сил спеціального призначення!
КССпО

Командування Сил спеціальних операцій ЗС України, щиро і сердечно вітає Вас з нагоди 55-ї річниці від Дня створення військової частини.

Протягом п’ятдесяти п’яти  років, ви пройшли славетний шлях формування до сучасного окремого полку спеціального призначення,  Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Ваша військова частина, зробила неоціненний внесок у захист територіальної цілісності та недоторканності України. 

Частина, в якій Ви маєте честь служити, приймає активну участь у бойових діях, що відбуваються на Сході нашої країни, тим самим примножує славні традиції попередніх поколінь захисників Батьківщини.

Військовослужбовці частини з честю та гідністю виконують свій військовий та конституційний обов’язок проявляючи при цьому неабиякий героїзм та самопожертву.

Глибоко впевнені, що Ви й надалі будете з честю примножувати бойову славу та традиції незламних захисників Батьківщини, зразково виконувати свій конституційний та військовий обов’язок, удосконалювати бойову майстерність, бути готовими гідно реагувати на нові виклики та загрози.

Висловлюємо глибоку повагу до мужніх, стійких духом, безстрашних людей.

Бажаємо Вам, шановні бойові друзі, мирного неба, міцного здоров’я, людського щастя, успішної служби та непохитної віри в щасливе майбутнє нашої Країни!

 

З повагою,

 Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

 

До Вашої уваги короткий відеообзор історії частини