2 серпня 2017
Командування Сил спеціальних операцій ЗС України звертає увагу представників ЗМІ
КССпО

Підтасовка фактів, акторська гра, використання неперевіреної, упередженої інформації, особливо в умовах "гібридної війни" тощо, може призводити до негативних наслідків в українському суспільстві. Одним з напрямків діяльності недружніх до України сил є дискредитація Збройних Сил України, особовий склад яких виконує свої обов’язки щодо захисту Батьківщини від агресора.
До того, відповідно до статті 5 Закону України “Про Збройні Сили України”, відомості про особовий склад Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, а також про осіб, які співпрацюють або раніше співпрацювали на конфіденційній основі із Силами спеціальних операцій Збройних Сил України, становлять державну таємницю і підлягають захисту відповідно до Закону України "Про державну таємницю". Поширення зазначеної інформації сприяє противнику у вирішенні певних завдань і карається відповідальністю.
На сьогоднішній день, увагу громадськості до себе намагається привернути група осіб на чолі з громадянином Ульяновим В.А., яка образливими діями і словами відверто дискредитує Сили спеціальних операцій Збройних Сил України.
Командування Сил спеціальних операцій ЗС України протягом тривалого часу опрацьовувало проблемне питання щодо Ульянова В.А. в рамках чинного законодавства. Проте, дана людина, разом із особами які керують його діями, не налаштовані на його конструктивне вирішення.
1 серпня 2017 року громадянину Ульянову В.А. особисто в ГШ було показано та доведено наказ першого заступника начальника Генерального штабу щодо відміни пунктів наказу ПЗНГШ від 24 червня №188-РС щодо призначення на посади військовослужбовців до 72 окремої механізованої бригади оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України.
Після доведення наказу, посадові особи КССпО ЗС України вийшли до представників преси для надання коментарів з приводу ситуації, яка склалась. Але громадянин Ульянов В.А. відрікся від того факту, що йому довели наказ. Представник КССпО ЗС України, в присутності журналістів, повторно довів наказ, після чого особи на чолі з Ульяновим В.А. почали вигукувати нецензурні слова та своїми діями провокувати військовослужбовців ССпО ЗС України на фізичне протистояння, створюючи скандальний сюжет для телебачення. 
Командування ССпО підкреслює, що мовою погроз та ультиматумів з нами ніхто не має права спілкуватись. Офіцери, сержанти та солдати ССпО мають підтверджений бойовий досвід.
В той же час, роль і місце групи громадян на чолі з Ульяновим В.А. в зоні АТО викликає сумніви у більшості військовослужбовців ССпО та ЗС України, які в той чи інший час виконували завдання в районі АТО на території Донецької та Луганської областей. 
Просимо представників ЗМІ виважено підходити до відомостей та осіб, які їх надають, ретельно перевіряти та використовувати лише правдиву інформацію. Не бути інструментом в руках аферистів.