12 травня 2017
ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ “ГАРТ СТАЛЕВИХ”
Відбулась презентація документального фільму “ГАРТ СТАЛЕВИХ” в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.
КССпО

Документальний фільм розкриває етап оцінки та відбору на Кваліфікаційний курс (Q-course)  підготовки фахівців ССпО. Метою фази оцінки та відбору(селекції) є перевірка мотивації кандидата, його моральної готовності, психічної та психофізіологічної здатності виконувати завдання  в будь-яких умовах обстановки. Перевірити ці показники, які є основними, можливо тільки створюючи максимальні навантаження.

Інструктор навчального Центру ССпО, позивний “Хем”, під час обговорення фільму з представниками ЗМІ, зауважив: “ Потенційний воїн ССпО повинен не відчувати дискомфорту - у разі швидкої зміни обстановки. Через те, вправи та випробування дуже різнопланові та варіативні. Кандидат про них заздалегідь не знає.”

Процес відбору показує, що насправді, багато людей, які добровільно заявили себе як кандидати, потрапивши в зону дискомфорту так само добровільно відмовляються від подальшого проходження. Отже, виявляються неготовими.

”Неготовність під час виконання завдань за призначенням – може поставити під загрозу життя не тільки їх самих, але й товаришів по зброї. Тож ми маємо відповідальне завдання виявити таких людей якомога раніше,”- додав інструктор “Хем” під час спілкування з журналістами. 

Запрошуємо до перегляду фільму "ГАРТ СТАЛЕВИХ". Гарного Вам перегляду!