17 грудня 2016
В тісному колі співпраці
Командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-майор Луньов І.В. провів зустріч із відомими українськими волонтерами
КССпО


У суботу, 17 грудня 2016 року, Командувач Сил спеціальних операцій ЗС України генерал-майор Луньов І.В. провів зустріч із відомими українськими волонтерами, які надають всебічну допомогу підрозділам Сил спеціальних операцій ЗС України, під час якої їм було  вручено відомчі нагороди.

Під час зустрічі, Командування ССпО поінформувало волонтерів про хід виконання основних завдань створення Сил спеціальних операцій, визначених Концепцією формування та розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України та  Дорожньої карти формування та розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України на 2016-2020 роки.

“Нажаль, через об'єктивні причини, ми невзмозі зібрати всіх тих, хто своєю працею наближає Україну до Перемоги. Але я  хочу подякувати Вам за ту безцінну роботу, яку Ви робите та  побажати найміцнішого здоров’я Вам та Вашим родинам. Ваша праця надзвичайно важлива для української армії. Будьте впевнені, ми не розчаруємо Вас. Народ і армія єдині!”, — наголосив Командувач ССпО Ігор Луньов, звертаючись до волонтерів.