6 грудня 2016
Навчально-тренувальний Центр Сил спеціальних операцій Збройних Сил України отримав Бойовий Прапор
Глава держави вручив начальнику центру Бойовий Прапор та привітав воїнів-спецпризначенців із 25 річницею Збройних Сил України
КССпО


Під час урочистостей  з нагоди відкриття навчально-тренувального Центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, глава держави вручив начальнику центру Бойовий Прапор та привітав воїнів-спецпризначенців із 25 річницею Збройних Сил України.

Президент назвав дуже символічним те, що в цей день відбувається відкриття Центру.

«Що означає бойовий стяг для воїна. Це є символ честі, доблесті і слави. Він зобов’язує кожного військовослужбовця віддано служити українському народові і так само мужньо, вміло і героїчно боронити Українську держави», — сказав Президент.

«Впевнений, що бойовий прапор Центру стане свідком ваших славних бойових перемог, символом честі, доблесті і слави кожного з вас. А девіз, «За Україну, за її волю» — моральним орієнтиром», — зазначив він.

Також, з нагоди Дня Збройних Сил України Президент нагородив військовослужбовців – учасників АТО за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та зразкове виконання військового обов’язку і побажав бійцям із честю та гідністю виконувати свої обов’язки. 

Детальныше:http://www.president.gov.ua/news/prezident-vzyav-uchast-u-vidkritti-navchalno-trenuvalnogo-ce-39002