6 грудня 2016
Президент України прийняв участь у відкритті навчально-тренувального Центру Сил спеціальних операцій
Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України П.О.Порошенко прийняв участь в урочистостях з нагоди відкриття навчально-тренувального Центру Сил спеціальних операцій.
КССпО
Відповідно до мети та основних завдань створення Сил спеціальних операцій, визначених Концепцією формування та розвитку Сил спеціальних операцій Збройних Сил України (затверджено наказом Міністерства оборони України від 09.12.2015), Дорожньої карти формування та розвитку Сил спеціальних операцій Збройних Сил України на 2016-2020 роки продовжуються заходи розгортання Сил спеціальних операцій.

Одним з головних питань, що ставилось перед Командуванням ССпО – створення навчально-тренувального Центру Сил спеціальних операцій. І це завдання наразі виконано.

Під час церемонії відкриття, глава держави наголосив, що бойовий досвід української армії переконливо засвідчив, лише за умови впровадження сучасної системи підготовки особового складу та наявності потужної матеріальної і навчальної бази можливо ефективне застосування Збройних Сил.
 

«Саме такий підхід був визначений для Сил спеціальних операцій, які створюються за стандартами НАТО», - підкреслив Петро Порошенко. Президент також подякував партнерам-країнам Альянсу за суттєву допомогу в розвитку та становленні Сил спеціальних операцій. Завдяки залученню професійних інструкторів зі США, Польщі, Литви, Естонії, Латвії, кваліфіковану підготовку пройшли українські інструктори, які вже тепер беруть активну участь у відборі та підготовці підрозділів ССО.

Також, під час церемонії відкриття, Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, вручив начальнику навчально-тренувального Центру Сил спеціальних операцій ЗС України символ честі,   доблесті і слави – Бойовий Прапор.

Детальніше: http://www.president.gov.ua/news/prezident-vzyav-uchast-u-vidkritti-navchalno-trenuvalnogo-ce-39002