5 грудня 2016
Урядом встановлено спеціальну надбавку військовослужбовцям ССпО ЗС України
Відповідно до рішення Уряду, встановлено спеціальну надбавку до грошового забезпечення військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
КССпО


Зазначена надбавка в розмірі до 100 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством (з 01.12.16 - 1600 грн.), буде входити до щомісячних додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби) органів управління та військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Прийняття рішення зумовлене підвищеним ризиком для життя та особливостями під час виконання бойових (спеціальних) завдань, які не притаманні іншим підрозділам, що входять до структури ЗСУ.

Крім того, це сприятиме підвищенню соціального захисту та мотивації до проходження військової служби у Силах спеціальних операцій Збройних Сил України, а також дасть змогу комплектувати Сили спеціальних операцій найбільш підготовленими військовослужбовцями Збройних Сил України.

Реалізація постанови не потребує додаткових витрат із Державного бюджету України, адже видатки на виплату надбавки здійснюватимуться у межах асигнувань, передбачених для утримання Збройних Сил України.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249552971