5 грудня 2016
Привітання з нагоди Міжнародного дня волонтерів
Привітання Командування Сил спеціальних операцій з нагоди Міжнародного дня волонтерів
полковник Кривонос С.Г.

Шановні волонтери!

Волонтер – вже третій рік поспіль це слово в Україні сприймається зовсім інше ніж до початку війни. Тисячі людей стали за покликом серця допомагати українській армії з весни 2014 року, тій армії яку розвалювали політичні та військові керівники протягом двох десятків років незалежності української держави.

Волонтери це люди, які до початку війни були різними за соціальним статусом, освітою та політичними поглядами, але всіх їх об’єднало одне бажання: допомогти українському солдатові в захисті державної цілісності та недоторканності України. Феномен волонтерського руху України здивував увесь світ.

Волонтерська допомога армії йшла за різними напрямками: перші збирали кошти на медикаменти та навчали тактичній медицині солдат та офіцерів української армії, другі ремонтували та забезпечували різноманітною технікою якої явно не вистачало в лавах української армії, треті намагалися ліквідувати нестачу тепловізорів та приладів нічного бачення, четверті одягали та взували наших солдат, забезпечували їх бронежилетами та захисними шоломами.

Перелік допомоги, що надавали нам волонтери міг би зайняти не один аркуш паперу, вивчення цього феномену потягне не на один десяток кандидатських та докторських дисертацій. Не має сенсу називати прізвищ тому що не вистачить сотні аркушів паперу на це, адже волонтерством займаються українці від великих магнатів, що надають нам різноманітну дорогу техніку і до дітей в школах, що плетуть для нас маскувальні сітки .

 Вітаючи Вас в цей день, щиро вдячні кожному хто прийшов на допомогу в нелегкі часи для держави, для українського народу, українського війська відклавши в сторону свій бізнес, особисте життя та справи. Дякуємо Вам за все те, що Ви зробили та продовжуєте робити.

Хочємо побажати найміцнішого здоров’я Вам та Вашим родинам, Ваша праця безцінна, будьте певні, що те що ви робите для української армії дуже важливо для всіх військових. Найбільше хочємо побажати Вам наснаги. Ніколи не розчаровуйтесь в своїй допомозі нам. Народ і армія єдині!

Зі святом Вас шановні волонтери, крок за кроком ми разом щодня наближаємось до перемоги!

Слава Україні!

Командування Сил спеціальних операцій ЗС України

Фото з архивів волонтерських організацій