17 липня 2020
Група – це цілий організм
Прес служба КССпО

Висадитись в заданому місці, швидко прийняти рішення про бойовий порядок, дістатись до місця виконання завдання, здійснити наліт, «зачистити» будівлю, повернутись до відправної точки, ну а на десерт – 10 кілометрів бігу зі зброєю під палючим сонцем всією групою. І все це після проходження багатокілометрового маршу із виконанням різнопланових задач у різних типах місцевості.

Як?! В тебе сідає акумулятор, а у них – ні! Вони ще мають сили пожартувати, пофотографуватись, разом із побратимом зробити селфі і по доброму пожартувати один над одним. Це надлюдські випробування, які демонструють таку витримку, силу духу і тіла, що волосся дибки стає.

Кожен з них – частина групи. Кожен воїн – частина сім’ї SOF. І кожного з них переповнює гордість за свою групу, яка виклалась на повну і показала результат. І ніхто не здався! Ніхто не сказав: «ай, ну його!»! Бо група – це цілий організм, кожна частина якого залежить від іншої. А всі вони разом – неймовірна рушійна сила, яка спроможна виконувати такі завдання, про складність яких і подумати страшно.

Чекайте відео, яке покаже як це було.