13 квітня 2019
Міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс завітав до навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій ЗС України
Делегація Литовської Республіки відвідала навчально-тренувальний центр ССО.
Прес служба КССпО

Під час візиту гості були ознайомлені з цілями та процесами розвитку навчально-тренувального центру. Варто зазначити, що литовські інструктори з перших днів сприяли розвитку та проведення кваліфікаційного курсу та підготовці штатних груп спеціального призначення. Більш того, українська SOTG разом з литовськими колегами неодноразово приймала участь в міжнародних навчаннях Flaming Sword.

Після інформативного брифінгу, міністр оглянув процес проходження штабного курсу із залученням литовських інструкторів. На завершення візиту українські інструктори ССО продемонстрували статичний показ основних зразків озброєння та техніки.

Українська сторона висловила слова вдячності литовським колегам за розбудову Сил спеціальних операцій ЗС України. “За час нашого співробітництва з литовськими колегами ми стали не просто хорошими партнерами але й хорошими друзями. Сподіваюсь на продовження та розвиток наших робочих взаємовідносин і в подальшому”, - наголосив заступник Командувача Сил спеціальних операцій полковник (---).