8 січня 2019
Полігонна база підготовки ССО
Колегам з військової розвідки СВ ЗС України представлені напрацювання з розбудови начально-тренувального центру
КССпО

В ході візиту посадові особи мали нагоду ознайомитись можливостями тренування на скеледромі, який дозволяє набути навички дій в гірській та міській місцевостях.

Також гості заходу оглянули імітаційне містечко для відпрацювання тактичним підрозділом бойових дій в міських умовах: будівлі різної поверховості «Х»-, «Т»- образні перехрестя та підземні комунікації.

Для ведення бою в замкненому просторі, продемонстровано роботу групи в «кілхаусі», об’єкті, що дозволяє імітувати житлові та офісні приміщення, довгі коридори, сходи та технічні приміщення. Тут є можливість змінювати мішенну обстановку, відповідно до завдань та працювати з приладами нічного бачення в умовах відсутності освітлення.

Відвідувачі оцінили можливості проведення тактико-спеціальних занять з бойовою стрільбою на стрільбищах та тирах різної дистанції, а саме: стрільба з незручних позицій, з військової техніки, з макету гелікоптера, що імітує нестабільне положення в повітрі. Продемонстровано роботу групи вогневої підтримки із закритих позицій.

Представники Сухопутних військ ознайомились з роботою центру об’єктивного контролю, оснащеного камерами стеження та тривимірною моделлю полігону.

Також вони оглянули побутові модулі, які дозволяють військовослужбовцям приймати теплий душ та здійснювати автоматичне прання в польових умовах.

Підготовка розвідувальних підрозділів Сухопутних військ на базі навчального центру ССО надасть можливість військовослужбовцям різних родів військ підвищувати свій фаховий рівень та обмінюватись набутим досвідом

До Вашої уваги коротке відео заходу