6 грудня 2018
Татові на Небо
Рок гурт Широкий Лан, спільно з Командуванням Сил спеціальних операцій ЗС України та вояками 3 окремого полку спеціального призначення ім. Святослава Хороброго презентували кліп “Татові на Небо”.
КССпО

Сюжетна лінія кліпу базується на реальних подіях - історії родини, яка втратила чоловіка і батька на війні, і де дитина надсилає листи «татові на небо». Попри трагічний бекграунд, і кліп, і пісня є оптимістичними і життєствердними.

Маленька Амалія Бочарова з 2016 року пише листи татові на небо. Коли самотужки, а коли з допомогою мами чи сестер, та не зупиняється, вірячи, що батько читає. Дитина знає, що батько оберігає її і всіляко допомагає.

“Наш посил – жертва українського народу не є марною, через працю, біль і втрати ми просуваємося до перемоги, виборюючи щасливе майбутнє для своїх дітей”,- повідомив лідер гурту Святослав Бойко.

Роман Бочаров з позивним «Санта» народився в Луганську. З самого початку війни на Донбасі встав на захист рідної землі від окупантів. Боєць спочатку воював у складі патрульного батальйону міліції особливого призначення "Тимур", пізніше - "Дніпро-1» і нарешті - в рядах 3-го окремого полку спеціального призначення. Разом з дружиною Роман виховував трьох дочок, з початком війни вивіз родину в Дніпро, а потім і до Києва. Загинув Роман Бочаров 1 січня 2016 року.

Головну роль в кліпі зіграв актор Андрій Ісаєнко, режисер Олексій Кашпур

Гарного вам перегляду