15 серпня 2018
THE BEST PARACHUTE TEAM
На базі морського центру спеціального призначення були проведенні змагання з парашутними командами на першість серед Сил спеціальних операцій ЗС України
КССпО

Вагомим етапом підготовки спецпризначенців для виконання широкого спектру своїх функцій є інфільтрація до місця виконання завдання. Проведення змагань на кращу парашутну команду сприяє удосконаленню навичок десантування різними способами та на різну місцевість для подальшого виконання завдань, які притаманні підрозділам Сил спеціальних операцій, а також обміну знаннями і досвідом між військовослужбовцями військових частин ССпО.

Потужний викид адреналіну в кров парашутисти-спортсмени Сил спеціальних операцій отримали в небі над Чорним морем, де на базі морського центру спеціального призначення були проведенні змагання з парашутними командами на першість серед Сил спеціальних операцій.


Змагання проводились в три етапи, а саме - "виконання стрибків на точність приземлення", "виконання стрибків з елементами групової акробатики в парах - двійках". А на етапі "великих формацій" прийняли участь дванадцять парашутистів.

За результатами змагань перше місце зайняла команда морського центру спеціального призначення.

До Вашої уваги яскраве відео з місця змагань! Гарного перегляду!